Ubytování

Kapacita domova pro seniory je 45 ubytovacích míst.

Ubytování je poskytováno ve dvou zcela bezbariérových objektech v pohodlných jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích. Součástí každého pokoje je samostatné WC a koupelna (sprchový kout, vč. umyvadla). K části pokojů náleží balkon.

 

Pavilon A

novostavba kolaudována v říjnu 2015 s nejnovějším standardem vybavení včetně ošetřovatelských lůžek - nabízí 21 míst v 11 jednolůžkových a 5 dvoulůžkových pokojích.

Pavilon B

původní objekt Penzionu pro seniory – poskytuje 24 míst v 16 jednolůžkových a 4 dvoulůžkových pokojích domácího typu. Všechny pokoje v této části jsou řešeny jako uzavřená bytová jednotka – vstup z chodby (hlavní) do předsíně, vstup z předsíně do pokoje.

Každý pavilon má vlastní prostornou centrální koupelnu s moderní elektrickou vanou a koupacím lůžkem pro zcela imobilní seniory.

Uživatelé si mohou pokoje dovybavit drobnými předměty ze svého majetku a televizí či rádiem za úhradu dle ceníku fakultativních služeb. Na všech pokojích je instalováno signalizační zařízení s propojením na pracovníky přímé péče.

Rodinní příslušníci ze vzdálenějších lokalit mohou po dobu návštěvy svých blízkých využít ubytování v hostinských pokojích za příznivou cenu.


Vytisknout   E-mail