Ježíškova vnoučata čtvrtý ročník

Také na sklonku loňského roku jsme se v adventním čase zapojili do charitativního projektu Českého rozhlasu „Ježíškova vnoučata“.  V rámci tohoto, již čtvrtého ročníku bylo splněno 27 přání, což v čase uzavření domova, omezeného kontaktu s blízkými i možností vycházení velmi potěšilo naše klienty.


Pravidla pro uskutečňování návštěv od 5.12.2020

Vážení návštěvníci domova pro seniory a domova se zvláštním režimem, jistě očekáváte aktuální informace k realizaci návštěv na základě usnesení vlády ČR ze dne 30. listopadu 2020. Níže zveřejňujeme aktuální informace:

[doc] Pravidla pro návštěvy od 05.12.2020

[doc] Odběrová místa v olomouckém kraji

[doc] Dotazník - čestné prohlášení od 5.12.2020


OBRAT K LEPŠÍMU

Přinášíme aktuální, převážně dobré zprávy z Centra sociálních služeb Jeseník. Situace je stabilizovaná, zaměstnanci se postupně vrací z karantén do práce. 


PŘINÁŠÍME AKTUÁLNÍ INFORMACE

Vážení rodinní příslušníci a další návštěvníci CSS Jeseník, jistě jste v uplynulém období zaznamenali nutnost dodržování různých, často i nepříjemných preventivních hygienických opatření při kontaktu s našimi službami. Opravdu jsme se snažili dodržovat všechna doporučení vlády a ministerstev, přesto nás koronavirové onemocnění zcela neobešlo.


ZÁKAZ VYCHÁZENÍ

Sdělujeme rodinným příslušníkům a další veřejnosti, že na základě usnesení vlády ČR č.1029 platí pro klienty domova pro seniory a domova se zvláštním režimem od 14.10.2020 zákaz vycházení. K pobytu na čerstvém vzduchu budou za příznivého počasí využívat vnitřní terasy.  Nadále trvá zákaz návštěv.


Uzavření Klubu seniorů

V souvislosti s platnými opatřeními Vlády ČR a Ministerstva zdravotnictví ČR bude z preventivních důvodů s platností od 15.10.2020 po dobu nouzového stavu (od 5.října 2020 po dobu 30 dnů)
Klub seniorů UZAVŘEN!
Informujte své členy o této skutečnosti.
CSS Jeseníkkoronavirus


Léto je definitivně za námi

Letošní léto bylo zcela jiné než ta předchozí. Nejenže více pršelo a méně pálilo slunce oproti minulým letům, ale bylo pro nás, stejně jako pro většinu dalších poskytovatelů sociálních služeb, poměrně hektickým obdobím díky onemocnění COVID-19 a všem opatřením a nařízením s ním souvisejícím. Byl to čas náročný nejen pro nás, ale hlavně pro naše klienty, kteří díky zmíněným opatřením zůstali na poměrně dlouhou dobu stranou od svých blízkých i od okolního dění.


Zákaz návštěv od 1. října 2020

Vážení návštěvníci Centra sociálních služeb Jeseník, s ohledem na vývoj aktuální epidemiologické situace je od 1. října 2020 až do odvolání vyhlášen ZÁKAZ NÁVŠTĚV v našem Centru sociálních služeb Jeseník.


Centrum sociálních služeb Jeseník

Adresa:
Beskydská 1298/6, 790 01 Jeseník
Telefon:
584 411 391
E-mail:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Datová schránka:
49RRCDU
Zřizovatel:
Město Jeseník
IČ:
00852163